naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Sprzedawca w budce z przekąskami (k/m) – Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Sprzedaż przekąsek w stałym punkcie, jak i w mobilnych punktach typu food truck

Przygotowywanie przekąsek

Ekspozycja towaru

Dbanie o czystość i higienę pracy

Oferujemy:

Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie

Przyjazny system zaliczek

Dodatek urlopowy oraz świąteczny zgodnie z taryfikatorem iGZ

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie

Możliwość zostania przejętym przez zakład

Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole

Wytrzymałość fizyczna i zdolności manualne

Gotowość do pracy zmianowej

Język niemiecki na poziomie komunikatywnym (B1/B2) – wymóg konieczny

Prawo jazdy oraz własny samochód – wymóg konieczny

Concept Plus Sp. z o. o.

Biuro Lublin

ul. 3 Maja 7/ Lok.1

20-078 Lublin

+48 505 865 179

kp@cp-personal.com